Provozní programátor

Jsme rodinná firma s třicetiletou historií, která se zabývá výrobou a prodejem stavebních profilů do zateplovacích systémů.

Naše společnost se neustále vyvíjí a její fungování je založeno na softwarových řešeních. Jelikož je naším cílem posouvat společnost stále dál, do našeho IT týmu hledáme posilu.

Baví tě práce s daty a máš znalost SQL/TSQL?
Máš pokročilou znalost EXCELU (makra, napojení na SQL)?
Rád komunikuješ s lidmi, analytické myšlení je tvoji silnou stránkou a máš potřebu vždy najít řešení? Pak hledáme právě tebe!

Co tě u nás čeká...

Bez schopnosti učit se nové věci se u nás neobejdeš. Nabízíme různorodou práci s potřebou velké zvídavosti a iniciativy.

Budeš pomáhat našim kolegům ve firmě řešit a analyzovat vzniklé problémy, hledat softwarové řešení při práci s ERP systémem a dalších podpůrných aplikacích, podílet se na správě a dalším vývoji.

Výhodou je znalost MS Dynamic Business Central a zkušenost se správou, JET Reports, SharePoint, MS365, Workflow systém K2.

Žádný učený z nebe nespadl, a proto jsou zkušení kolegové připraveni tě do softwarových řešení a fungování naší firmy zasvětit. Během zaučování ti budou pevnou oporou.

Nabízíme:

  • příležitost pracovat ve stabilní a rostoucí firmě s moderním zařízením a technologiemi
  • různorodou práci na projektech, softwarových řešeních
  • možnost rozvíjet tvé dosavadní znalosti a zkušenosti
  • práci v přátelském prostředí s fajn kolegy
  • stabilní práci s velkým množstvím výzev

Pokud tě pozice výše zaujala, pošli nám životopis. Těšíme se na tebe!

Kontaktní osoba:
Petra Rampulová
Personální oddělení
tel.: +420 730 818 101
e-mail: petra.rampulova@likov.com