Kalkulátor

Kalkulátor vám pomůže s návrhem počtu a rozmístění hmoždinek v ETICS. Vzniklý návrh je v souladu s normami ČSN 73 2902:2011 a ČSN EN 1991-1-4. Slouží pro výpočty s hmoždinkami: eco-drive, eco-drive S, eco-drive W, Fixplug 10, Fixplug 8, Wktherm S8, Wktherm 8, LTX 10, LTX 8, LMX 10, LMX 8, Gecko U8, ThermoDrive-V2.

Pokud kalkulátor používáte poprvé, požádejte prosím o přístup správce na adrese: vytazne.zkousky@likov.cz

Po přihlášení a zadání potřebných údajů získáte protokol, ze kterého jednoznačně vyplývá schéma umístění hmoždinek. Za využití výsledků je plně odpovědná osoba, která kalkulátor používá. Zpracování kotevního plánu firmou LIKOV, potvrzeného autorizovanou osobou, je zpoplatněno částkou 2 500 Kč bez DPH.

Výtažné zkoušky

Zajistíme zkoušku výtažnosti fasádních hmoždinek podle požadavků vašeho projektu a vystavíme protokol. Objednávkový formulář zašlete na e-mail vytazne.zkousky@likov.cz. Náš technik vás bude kontaktovat ohledně termínu. 

Technická podpora

Potřebujete poradit s výběrem optimálních komponentů? Obraťte se na našeho technického specialistu. Poradí vám s výběrem a navrhne řešení i pro nestandardní projekty, případně vás navštíví přímo v místě stavby. 

Stanislav Zbořil tel.:+420 773 905 902
technický specialista stanislav.zboril@likov.cz